Jak prawidłowo wybrać bieliznę?

Bielizna to druga skóra kobiety, dlatego tak ważne jest, by nie tylko atrakcyjnie w niej wyglądać, ale także się komfortowo się w niej czuć.

Czym się kierować podczas kupna bielizny?

Przed wyborem najważniejszej części garderoby, jaką niewątpliwie są biustonosze, każda kobieta powinna przede wszystkim zmierzyć obwód biustu oraz obwód pod biustem. W standardowych miseczkach powinno być mniej więcej dwa centymetry luzu tak, by biust prawidłowo się układał.

Jeśli chodzi o pomiar obwodu pod biustem, sprawa wygląda troszkę inaczej. Biustonosze w tym miejscu powinny być o jeden rozmiar mniejszy, dzięki czemu będzie lepiej przylegał i nie zdeformuje sylwetki. Bielizna ma podkreślać atuty kobiety, nie zaś sprawiać, że będzie wyglądała w niej gorzej niż bez niej.

A co z dużym biustem?

Przyjęło się, że duży biust, to duży problem w wyborze odpowiedniego stanika. Sprawę uratuje biustonosz z szerokimi ramiączkami, a także delikatnie usztywnianymi i zabudowanymi miseczkami, „zbierającymi” biust. Dzięki temu kręgosłup zostanie odciążony, a bielizna będzie nosiła się wygodnie.

Trzeba również pamiętać o położeniu fiszbin. Muszą przylegać do ciała na całej swojej długości, niedopuszczalne jest ich odstawanie lub nachodzenie na piersi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *